Zapamatovat
Whoop·de·doo Sales service
Affiliate manager
+420 778 065 388 sales@whoopdedoo.cz
Obchodní podmínky

Affiliate program e-shopu whoopdedoo.love

Zapojte se do našeho partnerského (affiliate) programu a získejte provizi z každé uskutečněné objednávky, kterou vytvoří vaši návštěvníci!

A jak to celé funguje? Jednoduše tak, že se zaregistrujete do našeho provizního programu jako affiliate partner, a tím získáte svůj unikátní odkaz, který si umístíte na své webové stránky, na Facebook, do e-mailu apod. V situaci, kdy zákazník klikne na váš odkaz a provede na našem webu nákup, tak se Vám jakožto partnerovi načte odměna ve formě 15% provize z této objednávky.

Můžete tedy získat provizi z objednávek všech, kterým jste náš e-shop doporučili, a zároveň pomůžete šířit myšlenku, že za Whoop·de·doo erotické pomůcky se žena nemusí stydět, protože jsou elegantní, krásné a hlavně funkční.

Cílová skupina

Naší cílovou skupinou jsou především ženy, které mají rády funkční i designové produkty a nebojí se investovat do kvality.

Dále také ti, kteří upřednostňují a podporují české výrobky, neboť všechny produkty jsou vyráběny pouze v České republice. 

A v neposlední řadě také ženy, které dbají na své zdraví a venušiny kuličky vnímají jako zdravotní pomůcku k posilování pánevního dna.

Vhodná propagace

Blogy a magazíny o erotických pomůckách nebo o zdraví, specializované affiliate ministránky zaměřené na konkrétní produkty, souhlasný e-mailing na vaše e-mailové kontakty (SPAM nebude tolerován viz obchodní podmínky) a další.

Připravené materiály pro partnery

  • Reklamní odkazy
  • Reklamní bannery (statické)
  • PR články na míru

Shrnutí klíčových informací

  • Designové erotické pomůcky, které jsou zdraví prospěšné a zároveň potěší
  • Provize 15 % (bez DPH a poštovného) – při větších obratech možný růst provize
  • Cookies 60 dní.
  • Výplatní minimum 1 000 Kč (je možné vyplatit i formou poukazu na nákup zboží ve Whoop·de·doo – vhodné zejména pro ty, kteří nemohou fakturovat)
  • Schvalování konverzí 1x týdně
  • Cílovou skupinou jsou především ženy  (a všichni, kteří mají rádi české, designové a funkční věci)
  • Affiliate manažer kdykoliv k dispozici

O tuto kampaň se stará affiliate manažer Eliška Klenková. Poradí vám s registrací do programu, vhodnou propagací, zaslání informací o nejprodávanějším sortimentu apod.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na sales@whoopdedoo.cz nebo volejte na 778 065 388.

Těšíme se na spolupráci!

Whoop·de·doo 

Nová registrace